Môj príbeh

Vyštudovala som ekonómiu a po škole som sa vrhla do klasického pracovného kolotoča. Pracovala som na rôznych pozíciách obchodného zamerania v medzinárodných aj národných spoločnostiach.

Z komerčného sektora som na pár rokov zakotvila v neziskovom, kde sa moja časť, ktorá má rada výzvy mohla viac realizovať a kde som spoznala kopec úžasných a inšpiratívnych ľudí, ktorí sa snažili plniť svoje sny a vízie.

Aj vďaka nim som nabrala odvahu a vykročila do pre mňa absolútne neznámej oblasti. Začala som sa venovať vzdelávaniu seniorov a trénovaniu pamäti.

Mojou láskou a vášňou ale zostávajú  seniori v zariadeniach, kam sa snažím chodiť s rôznymi programami či už cvičenia, trénovania pamäti alebo ako dobrovoľník pre seniorov.

Spolu s ďalšími nadšencami som založila občianske združenie Seniori v pohybe, kde som sa snažila cez jednoduché pohybové aktivity, ako sú výlety do prírody,  či rôzne koordinačné cvičenia prinášať seniorom možnosť aktívneho trávenia voľného času. V roku 2020 som zo združenia odišla, ale seniorom sa venujem ďalej cez stránku trenovaniepamati.sk.

Uvedomujem si, že som šťastný človek. Moja práca ma napĺňa a mám ju veľmi rada.